Menu
Your Cart
Ozelbuhar.co ile Ürünlerinizi Kapıda Nakit ve Kapıda Kredi Kartı Ödemesini yapabilirsiniz.

Hakkımızda

Ozelbuhar sizlere en iyi ürünleri ulaştırmak için çabalayan bir e-ticaret sitesidir. Bünyesinde bulunan tüm ürünler orjinal ve tüm testlerden geçmiştir. 

Misyonumuz;  elektronik sigara endüstrisindeki kalite deneyim ve kontrollerimizden geçmiş "kalitesi en yüksek" olan ürünleri, mümkün olan "en düşük fiyatlar" ile müşterilerimize sunmaktır.

Hizmetimizde en önemli esas müşterilerimizin mutlak memnuniyetidir. 


OZELBUHAR olarak amacımız sadece ticari gelir elde etmek değil aynı zamanda bizi tercih eden müşterilerimize sigarayı bıraktırarak sağlıklı bi hayat sürmelerini sağlamaktır. İnternet adresimizde en kaliteli elektronik sigara markalarını ve elektronik sigara likitlerini müşterilerimizle buluşturmayı hedeflemiş bulunmaktayız. Bir çok dünya ülkesinde devlet teşviki ile üretilen ve satışa sunulan elektronik sigaralar malesef ülkemizde detaylı bilimsel araştırmaları yapılmadığı için önüne yasal engeller konulmuş durumdadır. İngiltere 'de yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda elektronik sigaranın geleneksel tütün içeren sigaralara göre %95 daha az zararlı olduğu kanıtlanmıştır.


Elektronik sigaranın kullanımındaki amaç tütün içeren sigaralardan uzaklaşmak, bırakmak ve vücudunuzun nikotin ihtiyacına göre nikotin seviyelerini 9mg, 6mg, 3mg ve en sonunda 0mg 'a kadar düşürdükten sonra elektronik sigaradan da tamamen uzaklaşmanızdır. Unutmayın bağımlılık yaratan "nikotin" kansere yol açıp öldüren maddeler ise zifir ve katrandır. Zifir ve katran elektronik sigara likitlerinin içerisinde bulunmamaktadır sadece gerçek sigaranın içerisinde olan nikotin bulunmaktadır.


Tüm aklınıza takılan sorular için bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz.


HİZMET ETMENİN BİR TEK KOŞULU VARDIR.


HİZMET VERDİĞİNİZ KİŞİNİN İNSAN OLDUĞUNU, ONUNDA ÖNEMLİ BİR VARLIK OLDUĞUNU VE ONUN ONURUNA SAYGI GÖSTERMENİZ GEREKTİĞİNİ BİLİYORUZ.


BİZ MÜŞTERİLERİMİZE ÜRÜNLERİ VERİRKEN MÜŞTERİLERİMİZDE EN UFAK BİR İNCİLME YARATIYORSAK HİZMETİMİZİN KALİTESİ KÖTÜDÜR MANTIĞI İLE ÇALIŞIYORUZ.