Menu
Your Cart
Ozelbuhar.co ile Ürünlerinizi Kapıda Nakit ve Kapıda Kredi Kartı Ödemesini yapabilirsiniz.

Eleaf iStick Pico (Replika) Fiyatları

Eleaf iStick Pico (Replika)  en uygun fiyatlar ile ozelbuhar.coda! Eleaf iStick Pico (Replika) özellikleri, fiyatı, incelemesi, yorumları ve taksit seçenekleri için hemen tıklayın!
Eleaf iStick Pico (Replika) Fiyatları
%100 ORJİNAL ÜRÜN
Ürünlerimiz %100 orjinal jelatinli olarak sizlere ulaşıcaktır.
EN UYGUN FİYAT
Ürünlerimiz piyasa fiyatlarının en uygun fiyatına sahiptir.
BİNLERCE MUTLU MÜŞTERİ
2017 yılından bu güne 135.000 aşkın siparişi teslim ettik.
18 YAŞ ALTINA GÖNDERİM YAPILMAMAKTADIR.
Tespit halinde siparişleriniz iptal edilecektir.
HANGİ KARGO İLE GÖNDERİYORUZ?
KARGOLAR SADECE MNG KARGO İLE GÖNDERİLMEKTEDİR.
1.264,00TL
Vergiler Hariç: 1.264,00TL
  • Stok Var: Stok Var
  • Marka: Eleaf
  • Ürün Kodu: EBH136

Mevcut Seçenekler:

Eleaf iStick Pico, sadece kendi ismi gibi, tercih yenilikçi, kompakt ve (PICO) olağanüstü. Tek değiştirilebilir 18650 piller tarafından güçlendirilmiştir, bu 75W maksimum çıkış sağlar ve değiştirilebilir VW / Bypass / TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / TCR modları. Üst e- dolum tasarımı, gizli hava akımı kontrol ve sökülebilir yapısı sayesinde, yeni MELO III Mini iStick Pico için en iyi eştir.

Eleaf iStick Pico MOD


Boyutu: 45mm x 23mm x 70.5mm
Gerilim: max 9v
Watt (maksimum): 75W
Pil: Yüksek oranlı 18650 hücre (Sürekli deşarj akımı 25A'nın üzerinde olmalıdır)
Mod: VW / Baypas / TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / TCR
Direnç aralığı: 0.05 - 1.5ohm (TC modları); 0,1 - 3,5 ohm (VW / Baypas modu)

Eleaf Melo 3 Mini Atomizer


Kapasite: 2ml
Boyut: 22mm x 55mm
Konu: 510

Eleaf iStick Pico Paket İçeriği


1 x Eleaf iStick Pico MOD (Pilsiz)
1 x Eleaf Melo III Mini Atomizer
1 x Eleaf EC 0.3ohm Coil
1 x Eleaf EC 0.5ohm Coil
4 x Mühür halkası
1 x USB Kablosu
1 x Kullanım Kılavuzu
Basit ambalaj. Fabrikadan Geleneksel Ambalaj, ambalaj haber verilmeksizin değiştirilebilir.
Kompakt boyutlu 
VW / Bypass / TC-Ni / TC-Ti / TCR Modu ile 75W Max Çıkış 
Değiştirilebilir 18650 Hücre 
5 renkte şık görünüm 
Üst dolgu ve gizli ayarlanabilir hava akımı 
Benzersiz alt tasarım 
Yükseltilebilir ürün yazılımı

Eleaf iStick Pico Kullanım Klavuzu


Gücü açın ve kapatın: Yüksek hızlı 18650 pil takın (25A'nın üzerinde deşarj akımı); Cihazı açmak / kapatmak için sürekli olarak 5 kez ateşleme düğmesine art arda hızlıca basın .
Çekim İçin : Ateşleme düğmesine uzunca bas ve bir nefes al.
Stealth fonksiyonu : Cihaz açıkken, aynı anda yangın butonunu ve aşağı tuşunu basılı tutun. Bu, Stealth açma ve kapatma işlevi arasında geçiş yapmanıza olanak tanır.
Kilitleme / kilit açma: Cihaz açıkken, aynı anda 2 saniye boyunca yukarı ve aşağı tuşlarına basmaya devam edin. Bu, kilitleme ve kilit açma arasında geçiş yapmaya izin verecektir.
Ekranı değiştir Modu : Cihaz kapalıyken, 2 saniye boyunca aynı anda yukarı ve aşağı tuşlarına basmaya devam edin , ekran 180 derece dönecektir.
VW / Baypas / TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / TCR modları arasında geçiş : Cihaz açıkken, ateş düğmesine art arda 3 kez basın, ilk satırı menüye girdiğinizi göstermek için yanıp söner. Farklı modlar arasında geçiş yapmak için yukarı veya aşağı düğmesine basın. Sonra seçtiğiniz modu onaylamak için ateş düğmesine bir kez basın.

Nasıl şarj edilir : Lityum pili cihazdan çıkarabilir ve ardından hücreyi kendiniz şarj edebilirsiniz. Ayrıca, USB kablosuyla iStick Pico'da da şarj edilebilir.
Sıcaklık kontrolü kullanırken watt nasıl değiştirilir? iStick Pico‘yu ilk defa sıcaklık kontrolünde kullanıyorsanız ilk başta 75W ayarlı olarak gelecektir. Watt’ı değiştirmek için 4 kere arka arkaya power tuşuna (çalıştırma düğmesi) basarsanız ekranınızda derecenin yazdığı yerde Watt değeri belirecektir ve artık isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

TCR nasıl ayarlanır? Kapalı konumda olan iStick Pico’nun ateşleme ve artı tuşlarına ekranda M1 120 yazısı belirene kadar basılı tutun. Artı ve eksi tuşları ile M1, M2 ve M3 arasında geçiş yapabilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz memory ayarına gelince bir kereliğine power tuşuna basın. Daha sonra tekrar artı ve eksi tuşları ile katsayıları isteğinize göre değiştirebilirsiniz. İleri düzey kullanıcılar için geçerlidir ve her telin farklı bir sıcaklık katsayısı bulunmaktadır. İlerleyen zamanlarda bu konu hakkında ayrıca yazı yazacağız.

Bypass modu ne işe yarar? Bypass daha önce mekanik mod kullanmış kişilerin bileceği üzere herhangi bir ayarın yapılamadığı ve cihazınızın sadece piliniz voltajına göre güç verdiği ayardır. İleri düzey kullanıcılara tavsiye edilir. Eğer yeni başlıyorsanız kullandığınız coiller için tavsiye edilen watt değerleri arasında kullanmaya özen gösteriniz.
Eleaf iStick Pico Kısayolları

Stealth Mode: Kullanım sırasında ekran ışığının kapalı olmasını sağlar. Bu özelliği aktif etmek için cihazınız açık konumda iken power ve eksi tuşuna “Stealth ON” yazana kadar basılı tutun. Aynı şekilde kapatabilirsiniz.
Ekranı ters çevirme: Kapalı konumda olan cihazınızda artı ve eksi tuşlarına ekran ters dönene kadar basılı tutun. Aynı şekilde ekranı eski haline çevirebilirsiniz.
Tuş kilidi: Açık konumda olan cihazınızda artı ve eksi tuşlarına aynı anda basılı tutun. Tuş kilidi sadece artı ve eksi tuşlarını kilitlemektedir ve tuşlar kilitli iken normal kullanıma devam edebilirsiniz. Ayarlarınızı yanlışlıkla değiştirmenizi önler.
Pilin voltajını ölçmek için: Cihazı kapalı konuma getirdikten sonra, power tuşu ve eksi tuşuna aynı anda basarak ekranda voltaj belirene kadar basılı tutun.
Cihazın iç sıcaklığını öğrenmek için: Cihazı kapalı konuma getirdikten sonra power tuşuna 10 kere arka arkaya basın. (Cihaz aynı zamanda açılacak 5 defa bastığımız için fakat sonunda kaç derece olduğu ekranda belirecektir.)
Hangi sürümü kullandığınızı öğrenmek için: Cihazınızı kapalı konuma getirin ve 20 kere arka arkaya power tuşuna basın.
New coil up same down uyarısı, Yeni bir coil kullandığınız zaman (Sadece sıcaklık kontrolü için geçerli) cihazınız size coilin yeni olup olmadığını soracaktır. New coil up same down uyarısı ekranda belirecektir. Eğer yeni bir coil kullanıyorsanız artı tuşuna, coili değiştirmediyseniz eksi tuşuna basarak devam edin.
Atomizer Low Uyarısı Eğer kullandığınız coilin veya hazırladığınız tel sarımının Wattage/Bypass ayarlarında 0.1Ω ve sıcaklık kotrolünde 0.05Ω altında olduğunda ekranda beliren uyarıdır. Rezistansın kullanılan ayarlar için çok düşük olduğunu gösterir. Doğru coili veya sarımı hazırladığınıza emin olunuz.
Atomizer Short Uyarısı, Olası bir kısa devre durumunda iStick Pico kısa devre koruması devreye girer ve ateşlemenize müsade etmez.
Temp Protection Uyarısı, Protection uyarısı ekranda ayarladığınız sıcaklık değerine ulaşıldığı zaman o değeri koruyabilmek için coile verilen gücü ayarlamaktadır ve bu sayede istenilen sıcaklığı korumaktadır.
Device Too Hot Uyarısı, iStick Pico belirli bir sıcaklığa ulaştığı zaman koruma amaçlı cihazınızı kapatır ve tekrar sıcaklık düştükten sonra kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer böyle bir uyarı ile karşılaşırsanız pilinizi kontrol etmeyi unutmayın. Pilinizin etrafındaki kaplamanın sağlam olduğuna ve en önemlisi iStick Pico için uyumlu pil kullandığınızdan emin olunuz.
Weak Battery,, Piliniz bittiği zaman ekranda beliren uyarıdır ve artık pilinizi şarj etmeniz gerekmektedir.Herzaman en sağlıklı şarj pilinizi dışarıda pil şarj cihazında şarj etmeniz olucaktır daha uzun ömürlü piller için.
 

İncelemeler

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi